קצת עלינו

הסיפור שלנו

נעים להכיר, ואמוס.

חברת ואמוס מדיה הינה חברת שיווק ופרסום בדיגיטל, חברתנו מתמחה במגוון רחב של פתרונות שיווק ופרסום בעולם הדיגיטלי. חברתנו הוקמה מתוך חזון לספק מעטפת מלאה לקהל לקוחתיה, ולהוות חממה דיגיטלית לעסקים קטנים וגדולים שרוצים לפרוץ בכל הכוח באינטרנט ובדיגיטל. One Stop Shop לכל אותם העסקים שרוצים להתחיל לפרסם בדיגיטל ומעוניינים להגדיל משמעותית את כמות הפנויות והחשיפה למותג שלהם.

חרטנו על דגלנו אמינות ויושרה ללא פשרות, כאלה שישימו אותך ואת העסק שלך במרכז. זה מתבטא בייעוץ דיגיטלי שמטרתו היא קודם כל לחשוב על האינטרס של העסק שלכם, ממשיך בהבנת התקציבים והיכולות הכלכליות שלכם, וממשיך ברצונות והתחושות שלכם. אנחנו מאמינים שתהליך טוב יתחיל בלקוח שמאמין בנו, מאמין במוצר ומאמין בהצלחת התהליך, כל אלה חשובים לא פחות ממקצועיות או ניסיון. לא שחסר ניסיון כן? 

כבר עשיתם לנו עוקב?

מה אנחנו יודעים לעשות?

בגדול, ואמוס מדיה מכסה את רוב השירותים שתצטרך בתחום הפרסום והשיווק בדיגיטל. קמפיינים ממומנים בגוגל, פייסבוק ואינסטגרם, בניית אתרי תדמית או חנות, הקמת דפי נחיתה, קידום אורגני שיטיס את האתר שלך לחלל ואפילו כתיבות תוכן ופרסום כתבות יח"צ. המטרה שלנו היא לתת לך ראש שקט, לדעת שיש מאחורייך צוות שלם שיודע מה טוב עבור העסק שלך, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

בטח יצא לך לחשוב אבל איך אתם יודעים מה יתאים לעסק שלי? אז בואו נסביר. שאנחנו מגבשים אסטרטגיה ללקוח חדש בחברה, אנחנו קודם כל נתחיל עם היכרות מקיפה איתך באופן אישי ועם העסק שלך. משם אנחנו נשאל את עצמנו, איזה שירות יתן את הכי הרבה ערך ללקוח עכשיו, בעוד חצי שנה ובעוד שנה. השאלה הזו עוזרת לנו להבין כיצד לעזור לעסק שלכם לגדול ומכאן גם בונים יחד איתך תוכנית מדרגות שעוזרת להציב מטרות ברורות לעבר היעד. 

לקוחות שהפכו למשפחה

איזה כיף שאתם איתנו.

אצלנו בואמוס כבר מתחילת התהליך אנחנו אוהבים להתחבר באופן אישי, לאנשים, לתוצאות, לפרויקטים, ובעיקר לחלומות שלכם. הדבר הכי טוב בלהיות סוכנות דיגיטל היא האפשרות לקחת חלק בתהליך צמיחה של עסקים קטנים, להתפתח ולגדול ביחד איתם. תודה על הזכות!

דיגיטל עושים עם תשוקה, והרבה קפה.

הכירו את האנשים מאחורי ואמוס

דיגיטל זורם להם בדם, הם משווים CTR בארוחות בוקר, והם לא הולכים לישון עד שהם לא רואים שהלידים טופלו. הם בונים לכם את האתרים, מפרסמים לכם את הקמפיינים, כותבים לכם את המודעות ועוזרים לכם לגדול. הם כל אלה, והם גם האנשים שלנו, אנשי ואמוס, כפרה עליהם.

elsa verina

Social Media

Dyas Kardinal

Founder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit Ut elit tellus.

Puri Maha

Digital Marketing

אנא דרגו את המידע
לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.