5 טיפים לקנייה נכונה של קישורים ברשת

קישורים הם אחד הכלים החשובים ביותר בכל הליך קידום אורגני. כל חברת קידום אתרים עושה שימוש בקישורים על מנת לדחוף אתרים במעלה תוצאות החיפוש של גוגל, אולם מי שאינו יודע כיצד לעשות זאת נכון עשוי ללכת בכיוון ההפוך ולגרום לגוגל להעניש אותו. לכן, חשוב מאוד להיצמד את חברת קידום מקצועית ומנוסה ולאפשר לה לייצר את הקישורים עבורכם. אם בכל זאת אתם רוצים לייצר את הקישורים בעצמכם לקידום האתר שלכם או לתת בוסט להליך הקידום בתיאום מול חברת הקידום שלכם, בדקו את הטיפים הבאים לקנייה נכונה של קישורים ברשת.

טיפים חשובים לקניית קישורים ברשת:

  • קנייה או חילוף? – ראשית בדקו כי מדובר על קניית קישורים ולא החלפה של קישורים. בעוד ניתן להחליף קישורים בחינם, הרי שגם את זה צריך לדעת איך לעשות. 2 אתרים שמקשרים ביניהם אינם מעבירים כוח רב בין הקישורים וגוגל פחות אוהבת את זה ומחפשת להעניק כוח גדול יותר לקישורים המגיעים באופן "טבעי" יותר.
  • ממי אתם קונים – בדקו את הספקים ובעלי האתרים העומדים מאחוריהם. אתם לא רוצים לקנות קישורים מאתר שעוד חודש ירד מהאוויר. לקנות קישורים מחברת פרסום מוכרת ומוצלחת למשל יעניק לכם יותר שקט כיוון שזו לא תסכן את המוניטין שלה בשירות כוזב שעשוי לפגוע בכם. 
  • איכות הקישור – באמצעות כלים שונים כמו AHREFS ואחרים תוכלו לבדוק את איכות האתר המקשר ולהעריך את איכות הקישורים שאתם הולכים לקבל. איכות הקישור נמדדת בהתאם לרלוונטיות האתר והעמוד המקשר, איכות האתר והסמכות שלו, כמות הקישורים שיוצאת מהעמוד המקשר ועוד. ניתן להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו בחברת ואמוס מדיה בנושא.
  • רלוונטיות – הקישור שיוצא לאתר שלכם יכול להיות קישור פתוח, לצאת מתוך אנקור (ביטוי שממנו יוצא הקישור) או מתוך משפט כלשהו ולאו דווקא מהביטוי המקודם אך העמוד המקשר ועדיף שגם האתר המקשר יהיו רלוונטיים מאותו התחום. אתר שעוסק במתכונים למשל אם יקשר לאתר של אדריכל או חברת הדברות – מדובר בקישור שהאיכות שלו תהיה פחות גבוהה בדרך כלל. לעומת זאת אתר שעוסק באנשי מקצוע ומוציא קישור לחשמלאי או מנעולן יכול להיות בעל ערך רב יותר. קישור מאתר של חברה לקידום אורגני אחת לאתר של חברת קידום אחרת (כלומר שני עסקים מאותו התחום) יכול להיות בעל ערך רב.

היזהרו מקישורים שיכולים לפגוע בהליך הקידום האורגני שלכם:

לסיום נמליץ לכם להיזהר מקישורים שיכולים לפגוע בהליך קידום אתרים שלכם. אלו יכולים להיות קישורי ספאם, קישורים מאתרים שמוציאים קישורים רבים בצורה מוגזמת מכל עמוד, קישורים מתפריטים צדדיים, קישורים שלא קשורים בצורה טבעית ולא יוצאים מתוך תוכן מסוים למשל, קישורים מאתרים באיכות ירודה ועוד. רוצים להתייעץ לגבי קניית קישורים לאתר שלכם? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנא דרגו את המידע
קניית קישורים
בואו נדבר!
השאירו פרטים וניצור איתכם קשר!
בואו נדבר!
השאירו פרטים וניצור איתכם קשר!
תוכן עניינים
בעל עסק?
אצלנו מדברים בתוצאות ולא בתירוצים
הגיע הזמן להיכנס לעולם הדיגיטלי
הצוות של ואמוס מחכה לכם!
שתפו את המאמר עם חברים:
מאמרים שעלו לאחרונה
לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.