הדרכים הטובות ביותר להופיע במקום הראשון בגוגל

אם הייתם שואלים בעלי עסקים לפני עשור-עשור וחצי האם הם היו רוצים להשקיע אלפי שקלים בחודש כדי להגיע למקום הראשון בגוגל, הם היו מסתכלים עליהם עם פרצוף מעט עקום ולא מבינים מאיזה עץ ירדתם. כיום כל בעל עסק, כולל בעלי עסקים חדשים שזה עתה הקימו את העסק שלהם, מכירים בחשיבות של מיתוג ופרסום העסק באינטרנט בכלל והגעה למקום בגוגל בפרט. במאמר זה נבחן את האפשרויות השונות שבהן נוכל להגיע למקום הראשון בגוגל, או לפחות בין המקומות הראשונים, ולקבל חשיפה גדולה יותר לעסק בראש דף התוצאות שכל בעל עסק היה רוצה להופיע בו.

האופציה הטובה ביותר היא כמובן קידום אורגני בגוגל:

על אף שהתוצאות הממומנות, שתכף נרחיב עליהן, יופיעו תמיד מעל התוצאות האורגניות הרי שהתוצאות האורגניות נחשבות בעיני רבים לאמינות יותר. עסק המופיע בתוצאות הדירוג הראשונות בגוגל תיחשב לתוצאה אמינה וסמכותית יותר כיוון שמדובר בתוצאה טבעית ומומלצת על ידי גוגל לאותו ביטוי מחופש, ולא מודעה ממומנת שכל בעל עסק יכול לשלם כסף ולהופיע כבר באותו היום בתוצאות הראשונות, כל זמן שהוא משלם על זה כמובן. לכן, קידום אורגני בגוגל תהיה האופציה הטובה ביותר להופיע למעלה בתוצאות החיפוש. כאשר תהיו ראשונים בגוגל אתם למעשה תרוויחו את רוב תנועת הגולשים המבצעת חיפוש לאותו ביטוי שאתם מדורגים בו, כיוון שסטטיסטית רוב הגולשים נכנסים לתוצאה הראשונה, לאחר מכן לשנייה וכך הלאה.

אופציה נהדרת נוספת היא להשקיע בפרסום ממומן:

אז דיברנו על החצי הראשון של גוגל, בואו נדבר כעת על החצי השני. לגוגל יש מערכת הנקראת "גוגל אדס" ובאמצעותה ניתן להקים קמפיין פרסום ולהציג מודעות שלנו בתוצאות החיפוש בגוגל, באתרי שותפים של גוגל, ביוטיוב ובאפליקציות של גוגל. כל זמן שתשלמו כסף תוכלו להופיע במעלה תוצאות החיפוש ולקבל חשיפה לאתר העסק שלכם. כמובן שחשוב לעבוד מול חברת פרסום מקצועית ומנוסה בכל הקשור לקמפיינים ממומנים, זאת על מנת למזער את עלויות התשלום אל מול קבלת לידים איכותיים לעסק שלכם. בכל הנוגע לקמפיין ממומן תוכלו לבנות גם דף נחיתה ולאו דווקא להשקיע על בניית אתר וורדפרס מקצועי לעסק (משהו שבקידום אורגני ובתוצאה אפס כן תצטרכו).

מהי תוצאה אפס ואיך היא תאפשר לכם להופיע ראשונים בגוגל?

הכוונה בתוצאה אפס היא תוצאה שגוגל מחזירה על חיפוש שביצענו בגוגל – שהתוצאה ממוקמת במיקום האפס, כלומר לפני תוצאות החיפוש האחרות. לכן היא תופיע ממש מתחת לסרגל החיפוש, למעלה בעמוד. המטרה של תוצאה אפס היא להציג לגולשים תוצאות מיידיות ולחסוך להם זמן ומאמץ בכניסה לאתרים שונים. הופעה בתוצאה אפס יכולה להיות בתור תשובה של תאריך מסוים, תוצאות ספורט, טבלאות, מחירים, שעון גלובאלי, מפות, אישים ודמויות ציבוריות ועוד. כדאי לקרוא מאמר אחר נפרד באתר שלנו על מנת להרחיב את המידע בנושא תוצאה אפס ואיך אפשר להגיע אליה. 

אנא דרגו את המידע
הדרים הטובות ביותר להופיע במקום הראשון בגוגל
בואו נדבר!
השאירו פרטים וניצור איתכם קשר!
בואו נדבר!
השאירו פרטים וניצור איתכם קשר!
תוכן עניינים
בעל עסק?
אצלנו מדברים בתוצאות ולא בתירוצים
הגיע הזמן להיכנס לעולם הדיגיטלי
הצוות של ואמוס מחכה לכם!
שתפו את המאמר עם חברים:
מאמרים שעלו לאחרונה
לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.